Ako odstrániť šediny

Autor: Marian Baran | 20.12.2017 o 19:16 | Karma článku: 9,22 | Prečítané:  1904x

Viliam mi napísal mail. Vôbec ho nepoznám. Ponúkol sa, že mi pomôže. Že riešenie môjho problému je veľmi jednoduché a on vie presne čo treba urobiť.

Išiel priamo na vec, tykal mi a neštítil sa pomenovať, čo presne je podľa neho mojim problémom. Vraj šedivé vlasy.Odstráň šediny týmto prípravkom, je to tak jednoduché. Napísal. Zmiznú tvoje šedivé kučery a vráti sa ti tvoje stratené sebavedomie. Čítal som prekvapený ďalej. Namiesto šedín budeš mať krásnu pôvodnú farbu, neváhaj, vyskúšaj. Je to lepšie ako žriedlo života.

Viliam, štyridsať rokov som čakal kým budem šedivý a ani trošku to nenarušilo moje sebavedomie. Boli to dlhé roky čakania a som rád, že sa to celkom samo a zadarmo podarilo. Čím viac som som pripomínal sivého vlka, tým viac som začal chápať, ako sa taký vlk cíti. Čo ma viac zblížilo so zvieratami okolo seba.

A okrem iného, sa moja viditeľnosť, ako chodca v cestnej premávke, výrazne zlepšila. Šedivé vlasy mi pridali vážnosť, vážim teraz podstatne viac ako pred rokmi. Šedivé vlasy nie je tak vidno na umývadle, sú moderným doplnkom a ja ich mám k dispozícii vždy. Viliam a už ma konečne pustia sadnúť v autobuse.

Viliam, počkaj si pár rokov, kým aj ty budeš vyvolený a budeš mať striebornú hlavu ako ja. Nie je to o stratenom sebavedomí, je to dar. Sú to jednoducho roky a tento dekor patrí tým, ktorí lokalitu toho žriedla už dávno odhalili.

 

 
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Strata rozumu či občianska samovražda. Mali by mať Slováci z czexitu radosť?

Českí voliči sú majstrami v tom, ako z čertov namaľovaných na stenu urobiť politickú realitu.

EKONOMIKA

Česi testovali čaje, predávajú sa aj u nás. Ako dopadli?

V teste neobstáli bylinné čaje určené pre deti.

ŠPORT

Kuzminovej pomohol k zlatu. Aj pohybmi, aké robia batoľatá

Nasťa je veľmi vďačná a práca s ňou je výnimočná, vraví Denis Freudenfeld.


Už ste čítali?