Pán Google

Autor: Marian Baran | 20.1.2015 o 15:05 | (upravené 20.1.2015 o 15:51) Karma článku: 12,64 | Prečítané:  2058x

Vážený pán Google, píšem vám tento list z vďaky a úcty, o veľkosti niekoľkých gigabajtov. Môj obdiv k vám je nekonečný, ako vaša schopnosť pomôcť hneď a všestranne.  

Ste doktor a vždy viete moju diagnózu, keď napíšem čo ma trápi. Poradíte čo užiť, čo vypiť a koľkokrát denne. Vyznáte sa v mojej duši, vždy hneď viete čo chcem napísať a dopĺňate moje slová pohotovo, bez ostychu. Niekedy si kvôli tomu myslím, že musíte byť žena.

Viete presne kde sa práve nachádzam, váš pohľad cítim aj keď sedím potme pred klávesnicou, či v lese pod dubom. Ste sprievodca mojou cestou jednotkami a nulami internetu. Pohladíte moje ego, keď odpoviete presne to, čo som si myslel aj ja. Držíte ma za ruku na strastiplnom chodníku informácií, ukazujete cestu aby som nezablúdil zmätený, bez slova odpovede na jazyku.

Ste tiež kulinár, recepty máte v malíčku a viete odpovedať na tú najťažšiu otázku v živote páru, čo navariť ďalší deň na večeru. Viete ako sa používa hoblík, pílka a poznáte význam slova oné. A keby len to, ku všetkému dokážete priložiť hneď niekoľko obrázkov.

No ste aj matematik a to ma teraz teší najviac. Môj kredit vďaka vám neutrpel žiadnu ujmu, keď som včera pomáhal s domácou úlohou z matematiky. Chvel som sa nad rovnicou a mal som presne ten pocit, akoby som veľmi silno chcel prečítať niekoľko čínskych znakov a následne ich význam pochopiť. Vy, pán Google, ste mi opäť pomohli, za čo vám patrí moja nesmierna vďaka. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?