Obyčajní ľudia s poruchou lietania

Autor: Marian Baran | 10.2.2012 o 21:19 | Karma článku: 8,87 | Prečítané:  1263x

Spolu mali cez sto rokov a podobne, odhadom sčítané cez päť promile, v krvi alkoholu. Zo štyroch metrov výšky, jeden z nich vlastnil dva a pol, a cez metrák, hmoty, na jednom z dvoch sedadiel autobusu.

Ľudia s poruchou lietania, sú povinný sa počas jazdy držať. To niekto napísal na opierku predo mnou. Zasmial som sa, i tomu, ako ten menší karhal väčšieho.

Si somár, každému len prikývneš. Ty nemáš vlastný názor?" Áno, treba mať vlastný názor a povedať ho každému a šíriť ako choleru.

„Mám. Ale nik sa ma nepýta." Povedal ten veľký, len čo toho malého poslal tam, kde chrbát prestáva mať pekné meno. Prišlo mi ľúto toho opitého obra, čo je však lepšie, ako keď sa za niekoho cudzieho hanbím. Stáva sa. Ako keď ten malý vyzval prítomných, aby sa ho spýtali čo si myslí, na jeho názor.

Pravda je taká, že ten väčší ,by toho menšieho bez problémov zjedol, na dvakrát. Ale pravda je tiež taká, že takí obri sú takmer vždy dobráci, od kosti. Dá sa na nich drevo kálať, nechajú sa natrieť na chleba. Tak ako tento. Obrovský, silný, hydraulický, mechanizmus a srdce z knižnice.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?