Na dievčenskom záchode

Autor: Marian Baran | 25.7.2011 o 18:05 | Karma článku: 12,83 | Prečítané:  2177x

Vždy som si myslel, aké mám výborné orientačné schopnosti. Dokážem nájsť to čo potrebujem a je jedno, kde to hľadám. Počas výletu v Budapešti sa mi to potvrdilo, našli sme poľahky všetko a potom sme sa išli schladiť do miestneho obchodného centra.

A práve tam sa vo mne niečo zlomilo. Spôsobili to určite všetky tie jedlá, čo som ochutnal a nápoje ktorými som to zapil. Zimomriavky mi zasypali telo. Tá budova bola obrovská, ako keď spojíte Aupark s Polusom dohromady a pridáte pár zákrut, eskalátorov a tisíc ľudí. Zakvílil som neudržateľnou predtuchou, rozhliadol sa a zadrobčil do jednej z uličiek. Hľadal som piktogram stojaceho chlapca. Zvláštny pocit umocňovala mocne zurčiaca voda vo fontáne.

Naozaj sa nedalo nič iné, len vojsť do dievčenského záchoda. Záchod pre chlapcov bol v nedohľadne, prijal som preto dostupný priestor a prekonal zábrany. Nikdy v živote som na dievčenskom záchode nebol, pre rovnako nezasvätených dodávam, že všetko podstatné tam dievčatá robia v kabínkach a majú to tam pekné. To len my, chlapci, cikáme stojac vedľa seba.

Vbehol som do voľnej kabínky a spomenul si, ako som raz v jedno sparné ráno, na chate v lese, keď všetci ešte spali, otváral posledné pivo z chladničky. Prestal fúkať vietor, stíchla kukučka a ja som otváračom pomaly uvoľňoval vrchnák.

Pri umývadlách stál chlapík a oplachoval si ruky. Výnimočnosť toho okamihu sa stratila. Niečo mi vravel a uškŕňal sa. Tváril som sa, že nepočujem, čo je v skutočnosti jednoduchší úkon, ako som si myslel. Prítomné dámy ignorovali našu prítomnosť. Nie je pravdou, ako v niektorých filmoch deklarujú tvorcovia, že dievčatá po zhliadnutí chlapcov na dievčenskom záchode pištia a jačia. Nerobia to. Mrmlú si niečo popod nos a nie je im rozumieť.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Zomrel bývalý šéf BMG Invest Vladimír Fruni

Vladimírovi Frunimu operovali vo Veľkej Británii žlčník, zomrel doma po návrate z nemocnice.

EKONOMIKA

Môžu vám zvýšiť cenu uprostred viazanosti, ako to urobilo UPC?

Aj keď človek podpíše viazanosť, nemá istotu, že ju aj dokončí.

EKONOMIKA

Namiesto obhliadok iná realita. Byty pomáhajú predávať okuliare

Vyskúšali sme novú technológiu.


Už ste čítali?