Vrtieť zadkom

Autor: Marian Baran | 2.11.2015 o 18:00 | Karma článku: 15,30 | Prečítané:  2578x

Dvaja chlapi stoja každé ráno na zastávke autobusu v družnej debate. Keď zbadám náš autobus v diaľke, urobím krok dopredu, potom oni a keď autobus zastaví, nastúpime. Náš autobus zbadám aj keď ešte nie je vidieť. Počujem ho, cítim

Jedno ráno som autobus dobiehal. Zasekol som sa vo výťahu, pretože som si kýchol. Kabína sa zatriasla a výťah ostal stáť. Neznáma osoba v ňom zanechala ranný odor, zubná pasta, káva a niečo. Chvíľu trvalo kým sa kabína pohla. Autobus som dobiehal rezkým krokom, hoci som vedel že je to beznádejné.

Skúsil som vrtieť zadkom, pretože som odpozoroval, že jedna slečna touto technikou každé ráno dosiahne, že vodič autobusu na ňu počká, kým sa priblíži a nastúpi. Ja som nedobehol. Udýchaný som pozeral na tých dvoch chlapov, ako sa spoza okna na mojom výkone uškŕňajú, v odchádzajúcom autobuse.

Dvaja chlapi na zastávke autobusu v živej debate. Keď zbadám náš autobus v diaľke, urobím krok dopredu, potom oni. Keď autobus zastaví, nastúpime. Každé ráno, treba vedieť zabúdať.

Po niekoľkých dňoch ráno. Zbadal som autobus v diaľke, urobil krok vpred. Chlapi zaujatí dialógom, naučene po mne zopakovali. Keď autobus zastavil, nastúpili sme. Chlapi si spokojne sadli. Tesne pred tým ako sa zatvorili dvere som vystúpil. Nebol to náš autobus. Vedel som, že som urobil niečo zlé, ale napriek tomu som sa pousmial.

 
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Učiteľ, ktorý sa rád hral. Ako sa Milan Reindl stal dizajnérom Lego Technic

Nevyštudoval techniku ani dizajn. Napriek tomu sa stal jedným z jedenástich dizajnérov Lego Technic. Len vďaka tomu, že si rád z lega skladal veci, na ktoré nemal návod.

DOMOV

Smer chce byť politicky nekorektný aj robiť poriadky v osadách

Novými podpredsedami sú Blanár a Žiga.

SVET

Výbuchy pri štadióne v Istanbule zabili najmenej 13 ľudí

K explóziám došlo hodinu po zápase medzi Besiktasom a Bursasporom.


Už ste čítali?