Fotka za milión

Autor: Marian Baran | 5.11.2013 o 19:15 | Karma článku: 21,39 | Prečítané:  2954x

Cestoval som vo vlaku a za oknom zapadalo slnko. Bolo fajn, iba tak sedieť oproti. Za oknom sa miešala farba dneška so zajtrajškom a výsledkom bola prítomnosť.

Napadlo ma, že by som to mohol odfotiť. Bolo to pekné, taká mimoriadna udalosť. Dráhy dvoch lietadiel sa preťali, dôkazom boli dve biele stopy na oblohe. Za takú fotku, sú predsa prvé miesta na súťažiach, sláva, uznanie a porcelánový jeleň v ruji.

Keď som vypol blesk a urobil fotku ešte raz, bol som spokojný. Pozrel som sa poriadne na záber, niečo tam ale bolo navyše. V blízkosti miesta stretu dvoch dráh sa nachádzal malý objekt. Zimomriavky sa spravili aj na koženke, ktorou boli potiahnuté  sedadlá. Myslel som, že je to jeden z pilotov so slabšími nervami, čo vyskočil z lietadla aj s padákom. Fotka za milión.

Keď som sa na oblohu pozrel ešte raz, zmenil som názor. Odfotil som UFO. Tak predsa existujú, ja som to tušil, ja som vedel. Už dávno som mal také podozrenie, že moja suseda nepochádza od Senice.

Ukázal som tú fotku slečne sediacej oproti a prst nasmeroval na nebo. Vravím jej, tam bolo UFO. Pozrela na oblohu, na mňa a potom na displej. Istotne hľadala spôsob ako dať like. Potom vystrela ruku smerom k oknu a prostredníkom odfrnkla malý kúsok niečoho zo skla. Všetky dôkazy boli zničené.

 

 

clanok_foto_149_orig.jpg

foto: autor

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Kupujúci Japonec? Neexistuje, tvrdia stánkari z vianočných trhov

Strávili sme jeden deň so stánkarmi, aby sme zistili ako vidia návštevníkov spoza svojich pultov.

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí.


Už ste čítali?