Dievčenské nuansy

Autor: Marian Baran | 15.9.2013 o 17:30 | Karma článku: 17,33 | Prečítané:  2533x

V autobuse sa dievčatá chystali lakovať si nechty. No najskôr odstraňovali staré nánosy. Táto procedúra nie je natoľko náročná, koľko dokáže spôsobiť úprimnej radosti.

Lakovanie nechtov nie je žiadna veda. Potrebné sú netrasúce ruky, vhodný zrak, nechty a treba byť prinajlepšom dievčaťom. Treba mať dobrý vkus a náležitý čas potom, prinajlepšom nič nerobiť.

Pozri čerešňová, a ukázala jedna druhej, červenú farbu laku. Druhá pokývala priaznivo hlavou. A čo povieš na túto, gaštan, táto je fajn, a vybrala z kabelky ďalšiu nádobu laku, bola v ňom červená. Tá sa mi páči, povedala druhá prvej a z kabelky vybrala tromf. Orchidea. Nastrčila pred oči dievčaťa červený lak. , zhíkla prvá. A potom s prižmúrenými očami, vytiahla z kabelky tajomne, ďalší sklenený obal s červeným lakom na nechty, aha, baklažánová.

Dievčatá si nalakovali nechty červeným lakom a otŕčali dvadsať prstov všetkým na obdiv. Prerátal som prsty ešte raz, bolo ich dvadsať. Na križovatke autobus prudko zabrzdil. Dievčatá s narušeným ťažiskom popadali. To bola červená, vravel som im, keď som tie dievky zo zeme dvíhal. Škaredo pozerali na poškodené nánosy laku na svojich prstoch. No už sa chystali, že skúsia ružovú.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Kupujúci Japonec? Neexistuje, tvrdia stánkari z vianočných trhov

Strávili sme jeden deň so stánkarmi, aby sme zistili ako vidia návštevníkov spoza svojich pultov.

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí.


Už ste čítali?